Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !
Chcesz przez chwilę sprawdzić, jak to jest być aktorem lub przeżyć fajną przygodę, niekoniecznie związaną z mechaniką samochodową :) - zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w historii pełnometrażowym dokumencie.
Producenci poszukują wolontariuszy statystów w wieku co najmniej 17 lat, którzy wzięliby udział w scenach zbiorowych związanych z wybuchem powstania. Liczymy na udział młodzieży razem z rodzicami. Zapraszamy także nauczycieli. Zdjęcia są zaplanowane na niedzielę, 17 listopada, w godzinach od 17 do 20. Miejsce akcji – Poznań, okolice Starego Rynku. Przewidywany czas ukończenia dokumentu to połowa 2020 roku. Film trafi do dystrybucji w kinach studyjnych oraz będzie emitowany w telewizji. Produkcję filmu wspierają m.in.: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Ministerstwo Kultury, Wojewoda Wielkopolski, Samorząd Województwa.
Akcję koordynuje p. IWONA RYBACKA - ZGŁOSZENIA DO JUTRA, TJ. PIĄTEK 25 PAŹDZIERNIKA. ZAPRASZAMY !

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo