Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Uczennice, w imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz Aleksandry Dziadek z kl. 4et i Pauliny Michalak z kl 4dt (pomysłodawczynie i organizatorki akcji) dziękujemy serdecznie za wsparcie finansowe zbiórki na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Skałowie. Zebraliśmy pokaźną kwotę 1041,50zł, za którą dziewczyny kupiły oraz dostarczyły do schroniska: 4 worki 12kg karmy dla psów, 300szt podkładów higienicznych, nowe koce, ręczniki papierowe, karmę hipoalergiczną dla kotów dorosłych oraz karmę dla kociąt.
W schronisku Paulina i Ola zostały bardzo miło przywitanie a Dyrektor złożył na ich ręce szczere podziękowania dla wszystkich ofiarodawców z naszej szkoły. Dziewczyny zostały oprowadzone po całym terenie schroniska, mogły także wyprowadzić na spacer psy oraz poznać cały personel. Dyrektor schroniska i cały sztab pracujących tam ludzi bardzo dziękują każdej osobie, która dołożyła swoją mała cegiełkę do zbiórki.Serdecznie dziękujemy:)

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo