Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI

W ramach projektu # kulturalna samochodówka# mury naszej Szkoły odwiedziły edukatorki z Centrum Kultury Zamek, jednej z największych instytucji kultury w Polsce. W przestrzeniach Zamku przenikają się sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura. Przedstawicielki CK Zamek przedstawiły program Bardzo Młoda Kultura, który integruje środowisko oświatowe ze środowiskiem kultury.

Mamy nadzieję, iż spotkanie zachęci naszych uczniów do uczestnictwa w kulturze i odwiedzenia CK Zamek.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo