W dniu 09 stycznia 2020r w ramach wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego mury naszej Szkoły odwiedzili przedstawiciele Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Dyrektor Biura Praktyk Zawodowych i Karier Zawodowych WSL ad. dr Mateusz Wiliński przedstawił zagadnienie transportu samochodowego i perspektywy zawodowe dla absolwentów naszej Szkoły i przyszłych studentów WSL. Nasi maturzyści poznali arkana wiedzy logistycznej i ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Logistycznej z uwzględnieniem studiów dualnych. Mamy nadzieję, iż po prelekcji i spotkaniu nasi maturzyści świadomie podejmą decyzję dotyczącą dalszej ścieżki rozwoju zawodowego, może w ….logistyce?