W dniu 10 stycznia 2020r. uczniowie klas 4at i 4ct naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do fabryki TOYOTA MOTORMANUFACTURING POLAND w Wałbrzychu. Mieli oni okazję zwiedzić zakład produkujący silniki oraz skrzynie biegów. Podczas krótkiej prezentacji zorganizowanej podczas pobytu, organizatorzy zapoznali młodzież z działalnością firmy Toyota w Polsce i na świecie. Zorganizowano również szkolenie odnośnie systemu motywacji i promocji Kaizenów. Następnie odbyła się sesja pytań i odpowiedzi po której wszyscy udali się na pyszny lunch. Sponsorem tej wycieczki była oczywiście firma TOYOTA za co bardzo dziękujemy!