Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
DYŻURY NAUCZYCIELI

Godziny przyjęć nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019

LP

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Miejsce

1.

Żołyński Adam

Poniedziałek

Czwartek

16.00 – 17.00

7.30 – 8.30

Pokój 106

Pokój 106

2.

Polowczyk Przemysław

Wtorek

Czwartek

18.30 – 19.30

18.30 – 19.30

Pokój 105

Pokój 105

3.

Bąk Magdalena

Poniedziałek

Czwartek

9.50 – 10.50

13.30 – 14.30

Zaplecze 213

Zaplecze 213

4.

Blinkiewicz Karina

Środa

Środa

Czwartek

8.25 – 8.55

14.10 – 15.10

9.20 - 9.50

Sala 202/p. Nauczycielski

Sala 202/p. Nauczycielski

Sala 202/p. Nauczycielski

5.

Borach Marzena

Poniedziałek

Piątek

9.50 – 10.50

10.40 – 11.40

Sala 112

Sala 112

6.

Bulski Jerzy

Poniedziałek

Środa

14.40 – 15.40

12.35 – 13.35

Pom. nr 25 (WS)

7.

Budziński Dominik

Poniedziałek

Piątek

11.45 – 12.45

10.40 – 11.40

Zaplecze 301

Zaplecze 301

8.

Drzazga Elżbieta

Poniedziałek

Czwartek

9.55 – 10.55

13.40 – 14.40

p. Nauczycielski/zaplecze 210

9.

Gabryelewicz Marek

Środa

14.30 – 16.30

Pokój nr 11

10.

Grzegorzewski Grzegorz

Czwartek

14.25 – 17.00

p. Nauczycielski w-f

11.

Haberko Katarzyna

Wtorek

Czwartek

Piątek

8.00 – 9.00

10.40 – 11.40 co drugi tydzień (tydz.B)

10.40 – 11.40 co drugi tydzień (tydz.A)

Sala 206

Sala 206

Sala 206

12.

Jarmołowicz-Lemke Dorota

Czwartek

Piątek

16.20 – 17.20

10.35 – 11.35

Sala 209

Sala 209

13.

Kubiak Marcin

Czwartek

10.45 – 12.45

Zaplecze 301

14.

Klemens Marek

Poniedziałek

Czwartek

13.40 – 14.40

9.40 – 10.40

Zaplecze 313

Zaplecze 313

15.

Klessa Karina

---

---

---

16.

Konert-Grzelak Justyna

---

---

---

17.

Kowalczykiewicz Aleksandra

Wtorek

10.35 – 12.35

Zaplecze 213

18.

Kromólski Robert

Środa

Piątek

11.40 – 12.40

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski

p. Nauczycielski

19.

Kwaśniewski Andrzej

Poniedziałek

Czwartek

8.00 – 9.00

13.00 – 14.00

Sala 1a

Sala 1a

20.

Kwiatkowska Anna

Poniedziałek

Czwartek

8.50 – 9.50

12.40 – 13.40

Zaplecze 213

Zaplecze 213

21.

Laurentowski Paweł

---

---

---

22.

Magas Monika

Wtorek

Czwartek

11.40 – 12.40

13.30 – 14.30

Biblioteka

Biblioteka

23.

Marciniak Edyta

Poniedziałek

Piątek

11.40 – 12.40

10.50 – 11.50

Sala 206

Sala 206

24.

Misik Mirosława

---

---

---

25.

Nowacka-Pluskota Katarzyna

---

---

---

26.

Oszmałek Dariusz

Poniedziałek

Czwartek

13.40 – 14.40

13.40 – 14.40

p. Nauczycielski w-f

27.

Pawlak Dariusz

Środa

Piątek

11.40 – 12.40

9.50 – 10.50

Sala 103

28.

Pieckenhagen Adam

Poniedziałek

Czwartek

9.40 – 10.40

9.40 – 10.40

Zaplecze 301

Zaplecze 301

29.

Pietrasz Mirosław

Poniedziałek

Czwartek

14.25 – 15.25

11.40 – 12.40

Zaplecze 1a

Zaplecze 1a

30.

Płończak Grzegorz

Wtorek

Czwartek

11.40 – 12.40

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski w-f

31.

Płachecka Anna

---

---

---

32.

Potocka Elżbieta

Środa

Czwartek

8.50 – 9.50

8.50 – 9.50

Sala 5

p. Nauczycielski

33.

Przyborowska Katarzyna

Poniedziałek

Wtorek

10.40 – 11.40

11.40 – 12.40

Sala 204

Sala 204

34.

Rybacka Iwona

Wtorek

Środa

8.50 - 9.50

11.40 – 12.40

Zaplecze 216

Zaplecze 216

35.

Satel Dominik

Poniedziałek

Czwartek

11.45 – 12.45

9.45 – 10.45

p. Nauczycielski

p. Nauczycielski

36.

Schrodter Agnieszka

Wtorek

Środa

12.30 – 13.30

10.40 – 11.40

Zaplecze 213 lub 307

Zaplecze 213

37.

Szmidt Marcin

Poniedziałek

Wtorek

10.55 – 11.40

14.40 – 15.25

Sala 303

Sala 303

38.

Tomaszewska Ewa

Środa

Czwartek

10.35 – 11.35

9.40 - 10.40

Zaplecze 213

Zaplecze 213

39.

Wełyczko Sylwia

---

---

---

40.

Więcław Piotr

Środa

9.50 – 11.50

p. Nauczycielski w-f

41.

Borach Arkadiusz

Środa

9.50 – 11.50

Pokój nr 8

42.

Ciosek Karolina

Wtorek

12.45 – 13.45

Sala 112

43.

Ostrowski Stanisław

Czwartek

11.40 – 12.40

Zaplecze 112

44.

Paczyńska Aneta

Środa

Piątek

12.45 – 13.45

7.00 – 8.00

p. Nauczycielski/Sala 202

Sala 202

45.

Pietrzak Artur

Poniedziałek

Środa

7.00 – 8.00

7.00 – 8.00

Zaplecze 216

Zaplecze 216

46.

Polowczyk Karina

Wtorek

Czwartek

15.25 – 16.25

15.25 – 16.25

Zaplecze  216

Zaplecze  216

47.

Skalski Mieczysław

Środa

8.40 - 9.40

Pracownia Toyoty (WS)

48.

Walczak Ewelina

Poniedziałek

Czwartek

8.40 – 9.40

14.25 – 15.25

Sala 102

Sala 102

49.

Michalski Jan

Środa

12.00 – 13.00

Pokój nr 4 (WS)

50.

Jaroszewski Janusz

---

---

---

51.

Kowalów Sławomir

Poniedziałek

Piątek

7.00 – 8.00

12.35 – 13.35

Pokój nr 3 (WS)

52.

Pilarski Maciej

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pokój nr 2 (WS)

53.

Hajek Mirosław

Wtorek

12.00 – 13.00

Pom.nr 34 (WS)

54.

Kaliński Ryszard

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pom. nr 16 (WS)

55.

Raczkiewicz Leszek

Piątek

13.00 – 14.00

Pom. 7A (WS)

56.

Skalski Roman

Czwartek

13.00 – 14.00

Pom. nr 11 (WS)

57.

Zglinicki Lech

Czwartek

13.00 – 14.00

Pom. nr 30 (WS)

58.

Andrzejewski Krzysztof

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pom. nr 31 (WS)

59.

Kowalkiewicz Krzysztof

Czwartek

14.30 – 15.30

p. Nauczycielski

60.

Majsnerowicz Andrzej

Czwartek

13.00 – 14.00

Pom. nr 7 (WS)

61.

Marzec Henryk

Wtorek

13.00 – 14.00

Pom. nr 32 (WS)

62.

Zaremba Krzysztof

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pom. 7A (WS)

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo