Oferty pracy

Serwis samochodowy w Przeźmierowie zatrudni do pracy doradcę serwisu:

OPIS STANOWISKA:

• przyjmowanie zleceń serwisowych

• kosztorysowanie napraw

• zarządzanie pracą mechaników, przydzielanie i kontrola zadań

• zarządzanie pracą warsztatu, czuwanie nad terminowością prowadzonych napraw

• nadzór nad jakością wykonanych usług

• nadzór nad dokumentacją dotycząca wykonanych w warsztacie usług (otwieranie zleceń naprawy, wystawianie faktur, wystawianie paragonów)

• współpraca z innymi pracownikami firmy w celu poprawnego przepływu dokumentacji

• dbanie o rozwój pozytywnego wizerunku firmy na rynku

OFERUJEMY:

• uczciwe i stabilne warunki zatrudnienia

• umowa o pracę na czas nieokreślony

• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

• terminowość płatności wynagrodzenia

• dostęp do szkoleń a tym samym możliwość rozwoju

• nowoczesne narzędzia pracy

• atrakcyjny pakiet socjalny

OCZEKUJEMY:

• doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

• wiedzy w zakresie naprawy pojazdów osobowych

• znajomość branży motoryzacyjnej

• planowania i terminowej realizacji zdarzeń

• umiejętności motywowania pracowników oraz egzekwowania postawionych zadań

• budowania długotrwałej relacji z klientem

• umiejętności komunikacji z klientem

• dokładności, dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania

• prawa jazdy kat. B

Zadzwoń :

Bogusław Kossakowski tel: 691.427.323.

lub odwiedź nas osobiście :

Przeźmierowo ul.Rynkowa 102

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo