Oferty pracy
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE W POZNANIU SP. Z O.O. Lider na rynku usług przewozowych miasta Poznania i okolic   poszukuje kandydata na stanowisko: Mechanik Samochodowy w Wydziale Infrastruktury Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki na stanowisku:

  • obsługa, przeglądy, remonty samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i pojazdów roboczych, wyposażenia
  • wyszukiwanie i dobór części zamiennych
  • prowadzenie pojazdu służbowego do i powyżej 3,5t

Dodatkowe informacje: praca jednozmianowa w brygadzie utrzymania pojazdów, podstawowe miejsce pracy- zajezdnia Warszawska 142

Od Kandydatów oczekuje się:

  • wykształcenia min. zawodowego technicznego o profilu mechanicznym lub elektromechanicznym
  • posiadania doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • posiadania wiedzy o budowie, zasadzie działania pojazdów, maszyn roboczych, ich podzespołów
  • posiadania prawa jazdy kat B i C
  • braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na wysokości pow. 3 m.
  • znajomości podstawowej obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy, umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach
  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników, w tym kartę Multisport

    Adres:
    ul. Głogowska 131/133
    60-244 Poznań
    /VI piętro, pokój nr 62/preferencyjne warunki korzystania z usług własnych.

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo