Lifelongfundacja rozwoju

W dniu 08.07.2010r Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci - "Uczenie się przez całe życie" w wyniku przeprowadzonego konkursu zakwalifikowała do realizacji międzynarodowy projekt partnerski nr: 2010-1-LT1-LEO04-02825 4. "Model of Assesing the Professional Competencies of Car Mechanics in the Contex of EU Experience"

Projekt został opracowany przez:

Zespół Szkół Samochodowych - Poznań, Polska
Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi - Istanbuł, Turcja
Landesberufsschule Eggenburg - Eggenburg, Austria,
Stredni obdorna skola a Stredni obborne uciliste - Praga, Czechy,
Viliniaus automechanikos ir verslo mokyla - Wilno, Litwa,
Stredna odborna skola, Jesenskeho1, Nove Zamky - Nowe Zamki, Słowacja.

W projekcie uczestniczy również stowarzyszona z Unią Europejską od kwietnia 2001r Macedonia reprezentowana przez szkołę Asuc Boro Petrusevski - Skopje.

Projekt jest realizowany w latach 2010 - 2012. Na realizację projektu Zespół Szkół Samochodowych w Poznaniu otrzymał kwotę 25 000,00 €.

Koordynatorem projektu ze strony Zespołu Szkół Samochodowych jest Pan Andrzej Kwaśniewski.

Harmonogram- POBIERZ