Projekty unijne

"Kształcenie zawodowe w społeczeństwie obywatelskim. Polsko-Ukraińskie spotkania szkół średnich"

Projekt Zespołu Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Poznaniu sfinansowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Przemiany w Regionie-RITA, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Nasi partnerzy w projekcie:

- Edukacyjno - Wychowawczy Ośrodek "Otwarte Liceum Kosmiczne" w Symferopolu,

- Ogólnokształcąca Szkoła I-III stopnia Nr 5 Rady Miasta Symferopola na Krymie,

- Charkowska Szkoła Samochodowa.

Realizacja projektu formalnie rozpoczęła się z dniem 1 czerwca 2007 roku i trwa do 31 października 2007. Partnerami projektu są trzy szkoły ukraińskie. Zasadnicza faza jego realizacji przypadła na dni 16-22 września 2007 roku, kiedy gościliśmy u siebie przedstawicieli szkół partnerskich. Projekt realizowany był na dwóch poziomach: edukacja obywatelska i kształcenie zawodowe.

Uczestniczyliśmy również wraz z partnerami w Międzynarodowych Spotkaniach Młodzieży II w Poznaniu.

Ewaluacja projektu- POBIERZ