Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
AKTUALNOŚCI
Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice !
W dniach od 15.05.21 do 01.06.21 r. odbywają się Poznańskie Dni Rodziny organizowane przez Miasto Poznań. Fundacja Wspierania Rodzin „Niebieski Koralik” stworzyła projekt „Rodzina jak marzenie”, który otrzymał dofinansowanie z Urzędu Miasta Poznania. Zajmuje się ona wszystkimi rodzinami oraz tymi, w których dzieci nie są wychowywane przez biologicznych rodziców. To właśnie rodziny zastępcze stały się bohaterami tego projektu. Na czy polega rodzicielstwo zastępcze? Jakie jest jego znaczenie dla społeczności poznańskiej? Tego wszystkiego możecie się dowiedzieć z pięciu podcastów, zawierającymi wywiady z 4 różnymi rodzinami zastępczymi z Poznania oraz wywiadem z przedstawicielem Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” – organizuje ono rodzinną pieczę zastępczą w Poznaniu.
Wspólnie, wraz z Estradą Poznańską oraz Panią Aleksandrą Szwed, aktorką wcielającą się w rolę Elizy w serialu „Rodzina zastępcza” nagrano te materiały. Można ich posłuchać na stronie portalu społecznościowego Fundacji na Facebooku ------> PODCAST

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

tip     mpk

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo