Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
DYŻURY NAUCZYCIELI

Godziny przyjęć nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021

LP

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Miejsce/nr telefonu

1.

Bąk Magdalena

Poniedziałek

Piątek

10.35 – 11.35

9.40 – 10.40

Zaplecze s.213

Zaplecze s.213

2.

Bętkowski Adrian

Wtorek

Czwartek

13.30 – 14.30

8.45 – 9.45

Sala nr 213

Sala nr 213

3.

Blinkiewicz Karina

Poniedziałek

15.30 – 17.30

662684612

4.

Borach Marzena

Poniedziałek

Środa

11.40 – 12.40

12.35 – 13.35

p. nauczycielski

p. nauczycielski

5.

Bulski Jerzy

Wtorek

Środa

9.45 – 10.45

15.30 – 16.30

Sala 25 WS

Sala 25 WS

6.

Budziński Dominik

Poniedziałek

Wtorek

12.40 – 13.40

12.40 – 13.40

Tel. 503511207

Tel. 503511207

7.

Ciosek Karolina

Poniedziałek

Czwartek

15.30 – 16.30

7.45 – 8.45

Tel. 601395226

Tel. 601395226

8.

Drzazga Elżbieta

Wtorek

Środa

9.50 – 10.50

10.50 – 11.50

Pokój nauczycielski lub sala 216

Pokój nauczycielski lub sala 216

9.

Federowicz Bartosz

Wtorek

11.50 – 13.50

Tel. 609634487

10.

Gabryelewicz Marek

Środa

10.00 – 12.00

Pokój nr 11

11.

Grzegorzewski Grzegorz

Piątek

9.00 - 11.00

Tel. 602558354

12.

Haberko Katarzyna

Poniedziałek

Środa

9.40  -10.40

10.35 – 11.35

Sala 206

Sala 206

13.

Jarmołowicz-Lemke Dorota

Wtorek

Środa

11.40 – 12.40

14.25 – 15.25

Sala 213

Sala 209

14.

Klemens Marek

Wtorek

12.00 – 14.00

Tel. 608301757

15.

Klessa Karina

Poniedziałek

środa

10.45 – 11.45

8.45 – 9.45

p. nauczycielski

p. nauczycielski

16.

Konert-Grzelak Justyna

Wtorek

Piątek

13.30 – 14.30

9.50 – 10.50

Sala 213

Sala 213

17.

Kowalczykiewicz Aleksandra

Poniedziałek

Czwartek

12.35 – 13.35

11.40 – 12.40

Sala 213

Sala 213

18.

Kowalkiewicz Krzysztof

Wtorek

środa

10.50 – 11.50

12.50 – 13.50

Sala 10W

Sala 10W

19.

Kromólski Robert

Środa

Piątek

15.30 – 16.30

8.40 – 9.40

Tel. 602393173

Tel. 602393173

20.

Kwaśniewski Andrzej

Środa

Czwartek

11.40 – 12.40

16.15 – 17.15

Sala 1a

Tel.503123067

21.

Kwiatkowska Anna

Wtorek

czwartek

12.35 – 13.35

9.55 – 10.55

Pokój nr 213

Pokój nr 213

22.

Laurentowski Paweł

---

---

---

23.

Magas Monika

Środa

czwartek

9.40 – 10.40

8.45 – 9.45

Zaplecze s. 102

Zaplecze s.102

24.

Marciniak Edyta

Wtorek

18.00 – 20.00

606980898

25.

Matuszewska Krystyna

Poniedziałek

Wtorek

12.40 – 13.40

8.50 – 9.50

Sala 213

Sala 213

26.

Misik Mirosława

---

---

---

27.

Nowacka-Pluskota Katarzyna

---

---

---

28.

Oszmałek Dariusz

wtorek

Środa

11.40 – 12.40

13.30 – 14.30

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

29.

Paczyńska Aneta

Wtorek

Środa

11.40 – 12.40

12.40 – 13.40

Pokój nauczycielski/biblioteka

Pokój nauczycielski/biblioteka

30.

Pawlak Dariusz

Poniedziałek

czwartek

8.50 – 9.50

13.30 – 14.30

Sala 103

Sala 103

31.

Pieckenhagen Adam

Poniedziałek

Czwartek

9.00 – 10.00

17.00 – 18.00

Tel. 502857608

Tel. 502857608

32.

Pietrasz Mirosław

Poniedziałek

Środa

15.30 – 16.30

15.30  -16.30

Sala 1a

Sala 1a

33.

Płończak Grzegorz

Piątek

9.30 – 11.30

Tel. 662248691

34.

Płachecka Anna

---

---

---

35.

Potocka Elżbieta

Środa

9.40 – 11.40

Sala nr 5/pokój nauczycielski/ biblioteka

36.

Przyborowska Katarzyna

Poniedziałek

Wtorek

13.40 – 14.40

10.35 – 11.35

Tel. 5050141963

Tel. 5050141963

37.

Rybacka Iwona

Poniedziałek

Czwartek

14.25 – 15.25

14.25 – 15.25

Tel. 608416371

Tel. 608416371

38.

Satel Dominik

Środa

17.05 – 19.05

Tel. 730367380

39.

Schrodter Agnieszka

---

---

---

40.

Stroński Sławomir

Poniedziałek

12.45 – 13.45

13.45 – 14.45

Pom. 25 (WS)

Tel. 604917037

41.

Szmidt Marcin

Środa

Czwartek

15.30  16.30

15.30 – 16.30

Sala 303

Sala 303

42.

Tomaszewska Ewa

Wtorek

7.50 – 9.50

Tel. 501736767

43.

Walczak Ewelina

Wtorek

Środa

10.35 – 11.35

13.30 – 14.30

Tel. 609175073

Tel. 609175073

44.

Wełyczko Sylwia

---

---

---

45.

Więcław Piotr

Czwartek

Piątek

11.40 – 12.40

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

46.

Zbąszyniak Piotr

Czwartek

Piątek

11.40 – 12.40

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski w-f

p. Nauczycielski w-f

47.

Żołyński Adam

Poniedziałek

Środa

15.00 – 16.00

8.00 – 9.00

Pokój nr 106

Pokój nr 106

48.

Borach Arkadiusz

Środa

9.00 – 10.00

Pok. Nr 8

49.

Foltynowicz Leszek

Wtorek

15.30 – 16.30

Tel. 604446679

50.

Kwiatkowski Adam

Wtorek

16.00 – 18.00

Tel. 505403601

51.

Ostrowski Stanisław

Wtorek

10.35 – 11.35

Sala 114

52.

Polowczyk Karina

Środa

8.00-9.45

Sala 216

53.

Rybicki Maciej

Wtorek

Środa

10.35 – 11.35

10.35 – 11.35

Tel. 604416246

Tel. 604416246

54.

Michalski Jan

Poniedziałek

8.00 – 10.00

Pokój nr 4 WS

55.

Kowalów Sławomir

Wtorek

Piątek

18.00 – 19.00

12.40 – 13.40

Pokój nr 3 (WS)

Pokój nr 3 (WS)

56.

Pilarski Maciej

Środa

11.00 – 13.00

Pokój nr 2 (WS)

57.

Kaliński Ryszard

Środa

15.00 – 17.00

Tel. 728856618

58.

Królikowski Robert

Wtorek

11.00 – 13.00

Tel. 608652391

59.

Majsnerowicz Andrzej

Piątek

13.00 – 15.00

Biuro zleceń (WS)

60.

Michalski Tomasz

Wtorek

8.00 – 10.00

Tel. 692090943

61.

Pokrant Sławomir

Środa

13.00 – 15.00

Tel. 504293201

62.

Raczkiewicz Leszek

Środa

13.00 – 15.00

Hala WS

63.

Sarna Tomasz

Środa

9.50 – 11.50

Pokój nauczycielski

64.

Skalski Roman

Środa

13.00 – 15.00

Tel. 604175093

65.

Wolny Robert

Wtorek

8.00 – 10.00

Tel. 886660743

66.

Zaremba Krzysztof

Wtorek

13.00 – 15.00

Hala WS

67.

Andrzejewski Krzysztof

Poniedziałek

wtorek

6.30 – 7.00 i 12.40 – 13.10

6.30 – 7.00 i 12.40 – 13.10

Pom.31 WS

Pom.31 WS

68.

Hajek Mirosław

Poniedziałek

13.00 – 15.00

Biuro zleceń WS

69.

Jaroszewski Janusz

Środa

11.00 – 13.00

Pokój nr 2 (WS)

70.

Zglinicki Lech

Poniedziałek

Środa

6.00 – 7.00

Pomieszczenie nr 30 (WS)

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

tip     mpk

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo