Oferty pracy
Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja, to rodzinna firma, która na mapie rynku motoryzacyjnego widnieje już od 1978 roku. Ponad 40 lat temu związaliśmy się z branżą samochodową i właśnie tyle lat doświadczenia ma wpływ na zadowolenie Naszych Klientów z oferowanych usług.  Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Toyota oraz Lexus, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz blacharsko-lakierniczej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Suchy Las

Twoje zadania będą polegały na:

  • Kompleksowym wykonywaniu przeglądów serwisowych i napraw pojazdów,

  • Diagnozowaniu stanu technicznego pojazdu,

  • Obsłudze urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi,

  • Dbaniu o pozytywny wizerunek firmy.

Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy cechują się :

  • Znajomością budowy pojazdu, diagnostyki samochodowej, technologii napraw

  • Odpowiedzialnością, systematycznością i sumiennością w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Posiadającym czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Wysoką kulturą osobistą,

  • Sprawnością fizyczną i szybkością w działaniu,

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji – autoryzowanym salonie spełniającym najwyższe standardy marki TOYOTA, LEXUS

  • Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów, np. programy lojalnościowe),

  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń i ścieżki kariery,

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

tip     mpk

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo