Używamy plików cookie by ułatwić korzystanie z naszej strony. Poprzez korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na twoim komputerze / urządzeniu.
Informacje

Drodzy Uczniowie i Uczennice!
Zachęcamy Was do korzystania z pomocy psychologicznej w zakresie rozwiązywania problemów szkolnych, osobistych i rodzinnych, oczywiście z zachowaniem pełnej tajemnicy i dyskrecji. Możecie zwracać się do nas z każdą sprawą, z którą sami nie potraficie sobie poradzić. Możecie liczyć na uwagę i wsparcie, współpracę lub towarzyszenie w podejmowanych decyzjach zawodowych i tych życiowych, które sprawiają Wam trudność.

Szanowni Rodzice!
Psycholog szkolny jest również do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo korzystać z indywidualnych porad i konsultacji w zakresie rozwiązywania problemów opiekuńczo -wychowawczych oraz z pomocy i wsparcia w trudnych, kryzysowych sytuacjach, które dotyczą Państwa dzieci, a uczniów naszej szkoły.
Zachęcamy Państwa do kontaktu i umówienia się na spotkanie. Proszę pamiętać, że jesteście Państwo partnerami w pracy wychowawczej dla nauczycieli.
Liczymy na współpracę z Państwa strony, gdyż wtedy pomoc jest bardziej skuteczna.

MIRA

Godziny pracy: pn. 8-13.15, wt. 8-12.15, śr. i czw. 10.15-15, pt. 9-12

ANA

Godziny pracy: pn.-czw. 8.30-14, pt.8.30-13.30

IVE2

Godziny pracy: wtorek 9.45-11.50 oraz 16.15- 17.05, czwartek 9.40 - 12.45

 

 

 

 

  KLASY PATRONACKIE

aa    volvo log     dd      ee      ff      gg      hh      ii      jj      kk      ll      mm       nn      oo

bb      honda

 

tip     mpk

 

  poznanlogo poznan                               logo men                                bip logo