Godziny przyjęć nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

 

LP

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny przyjęć

Miejsce/nr telefonu

1.

Gabryelewicz Marek

Środa

9.55 – 10.55

Pokój nr 11

2.

Kromólski Robert

Środa

16.15 – 17.15

Pokój nr 105

3.

Żołyński Adam

Poniedziałek

15.00 – 16.00

Pokój nr 106

4.

Michalski Jan

Wtorek

8.00 – 9.00

Pokój nr 4

5.

Kowalów Sławomir

Wtorek

18.00 – 19.00

Pokój nr 3 WS

6.

Pilarski Maciej

Środa

9.00 -10.00

Pokój nr 2 WS

7.

Andrzejewski Krzysztof

Wtorek

Czwartek

6.30 – 7.00

6.30 - 7.00

Pom.nr 31 WS

Pom. nr 31 WS

8.

Bąk Magdalena

Czwartek

13.30 – 14.30

Zaplecze 213

9.

Bętkowski Adrian

Wtorek

9.40 – 10.40

Sala 213

10.

Blinkiewicz Karina

Czwartek

8.50  -9.50

p. nauczycielski/sala 114

11.

Borach Arkadiusz

Poniedziałek

10.00 – 11.00

Pokój nr 8 - co drugi tydzień

12.

Borach Marzena

Piątek

8.45 – 9.45

p. nauczycielski

13.

Bulski Jerzy

Czwartek

11.40-12.40

Pom. 25 WS

14.

Budziński Dominik

Czwartek

9.40 – 10.40

Zaplecze Sali 9w

15.

Ciosek Karolina

Środa

11.00 – 12.00

Sala 112

16.

Deneka Kazimierz

Wtorek

13.00 – 14.00

biuro instruktorów NJ

17.

Drzazga Elżbieta

Poniedziałek

12.40 – 13.40

pokój nauczycielski lub sala 216

18.

Federowicz Bartosz

Wtorek

9.40 – 10.40

p. nauczycielski

19.

Grzegorzewski Grzegorz

Poniedziałek

Środa

12.45 – 13.30

11.50 – 12.05

p. Nauczycielski w-f

20.

Haberko Katarzyna

Czwartek

9.40 – 10.40

Sala 206

21.

Hajek Mirosław

Środa

13.00 – 14.00

Pom. nr 34 WS – co drugi tydzień

22.

Jarmołowicz-Lemke Dorota

Czwartek

11.40 – 12.40

p. Nauczycielski

23.

Kaliński Ryszard

Środa

13.00 -14.00

Hala WS

24.

Kieliszewska Agnieszka

Poniedziałek

18.00 – 19.00

Aula szkoły

25.

Klemens Marek

Środa

9.40 – 10.40

zaplecze 313

26.

Klessa Karina

Poniedziałek

12.40 – 13.40

biblioteka

27.

Kobyliński Maciej

Poniedziałek

13.00 -14.00

plac manewrowy WS

28.

Konert-Grzelak Justyna

Poniedziałek

16.10 – 17.10

Sala 213

29.

Kowalczykiewicz Aleksandra

Wtorek

13.30 – 14.30

Sala 213

30.

Kowalkiewicz Krzysztof

Poniedziałek

13.30 – 14.30

Pokój nr 4

31.

Królikowski Robert

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Pom. nr 34 (WS)

32.

Kufel Mateusz

Poniedziałek

17.15 – 18.15

p. nauczycielski

33.

Kwaśniak Anna

Piątek

14.40  -15.40

pokój nauczycielski

34.

Kwaśniewski Andrzej

Środa

11.30 – 12.30

Zaplecze 1a

35.

Kwiatkowska Anna

Poniedziałek

12.35 – 13.35

Sala 213

36.

Lenzner –Spalony  Agnieszka

Poniedziałek

18.00 – 19.00

Aula szkoły

37.

Madajczyk Jakub

Wtorek

8.45-9.45

p. Nauczycielski

38.

Magas Monika

Wtorek

Czwartek

12.45 – 13.15

15.30 – 16.00

p. nauczycielski

39.

Majsnerowicz Andrzej

Poniedziałek

12.00 – 13.00

biuro obsługi klienta WS

40.

Marciniak Edyta

Wtorek

17.05 – 18.05

Sala 206

41.

Matuszewska Krystyna

Środa

9.40 – 10.40

Sala 37W

42.

Misik Mirosława

Piątek

8.00 - 9.00

Pokój nr 214

43.

Nowacka Katarzyna

wtorek

8.00 – 9.00

biblioteka

44.

Nowacka Janina

Piątek

17.00 -17.30

po zajęciach z uczniem (miejsce ustalane na bieżąco)

45.

Nowicki Janusz

 Czwartek

13.00 -14.00

Pom.nr 8 (WS)

46.

Ostrowski Stanisław

Wtorek

8.40 – 9.40

Sala nr 112

47.

Oszmałek Dariusz

Środa

10.50 – 11.50

p. Nauczycielski w-f

48.

Paczyńska Aneta

Poniedzialek 

12.00 – 13.00

p. Nauczycielski

49.

Pawlak Dariusz

Piątek

7.00 – 8.00

Sala 103

50.

Pietrasz Mirosław

Wtorek

12.35 – 13.35

Zaplecze 1a

51.

Płończak Grzegorz

Wtorek

9.40 – 10.40

p. Nauczycielski w-f

52.

Płachecka Anna

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Sala nr 214

53.

Pokrant Sławomir

Wtorek

13.00 – 14.00

Pom. nr 32 (WS)

54.

Polowczyk Karina

Środa

17.00 – 18.00

biblioteka

55.

Potocka Elżbieta

Środa

9.40  -10.40

p. nauczycielski

56.

Przyborowska Katarzyna

Poniedziałek

12.35 – 13.35

p. nauczycielski

57.

Raczkiewicz Leszek

Poniedziałek

13.00 – 14.00

Hala WS

58.

Rybacka Iwona

Poniedziałek

11.40 – 12.40

Zaplecze 216

59.

Rybicki Maciej

Poniedziałek

7.50 – 8.50

p. Nauczycielski w-f

60.

Sarna Tomasz

Wtorek

12.35 – 13.35

zaplecze sali 314

61.

Satel Dominik

Wtorek 

10.40 – 11.40

Hala WS

62.

Skalski Roman

Wtorek

13.00 – 14.00

Hala WS

63.

Stroński Sławomir

Środa

16.20 - do 17.20

sala 304 lub 25 Tel. kontaktowy: 604 917 037

64.

Schrodter Agnieszka

Piątek

9.50 – 10.50

Sala 213

65.

Szmidt Marcin

Środa

7.55 – 8.55

Zaplecze Sali 301

66.

Tomaszewska Ewa

czwartek

11.50 -12.50

Sala 213

67.

Walczak Ewelina

Wtorek

13.30 – 14.30

p. Nauczycielski

68.

Wolny Robert

wtorek.

19.00 – 20.00

pracownia NB

69.

Więcław Piotr

Poniedziałek

9.50 – 10.50

p. Nauczycielski w-f

70.

Zaremba Krzysztof

Środa

13.00 – 14.00

Hala WS

71.

Zbąszyniak Piotr

Poniedziałek

10.35 – 11.35

p. Nauczycielski w-f

72.

Zglinicki Leszek

Środa

10.00 – 11.00

Stacja Badań Technicznych

Zespół Szkół Samochodowych

im. inż. Tadeusza Tańskiego

w Poznaniu

KONTAKT

TEL. +48 61 8791 241

 

Copyright

Copyright © 2022 Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.