W dniach 05.10.2023 r. - 12.10.2023 r. na lekcjach wychowawczych klas pierwszych w ramach Tygodnia Patrona - uczniowie zapoznali się z postacią patrona naszej szkoły- inż. Tadeusza Tańskiego.

Uczniowie obejrzeli prezentację o patronie, połączoną z małym quizem podsumowującym. Odbyła się także projekcja "Krótkiego filmu o samochodówce", mówiącego o historii naszej szkoły i postaci patrona ZSS- inż. Tadeusza Tańskiego. Każda klasa pierwsza przygotowała plakat - prace plastyczną związaną tematycznie z Tadeuszem Tańskim lub marką samochodową, pod patronatem której jest dana klasa. Komisja konkursowa w dniu 13.10.2023r oceniła prace plastyczne i zdecydowała o przyznaniu:
I miejsca klasie 1at5
II miejsca klasie 1bp
Wychowawcy wręczyli laureatom słodkie nagrody na godzinie wychowawczej. Prace plastyczne można zobaczyć na I piętrze. Dziękujemy Wychowawcom za zaangażowanie i przybliżenie naszym nowym uczniom postaci inż. Tadeusza Tańskiego- naszego patrona, a uczniom za piękne prace plastyczne.