Przekaż 1,5 % podatku

dla Zespołu Szkół Samochodowych, bo to zaprocentuje!

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Nauczyciele, Sympatycy!

W imieniu społeczności Szkolnej chcielibyśmy bardzo serdecznie zachęcić Was do wsparcia Naszej Szkoły w Akcji „1,5 % dla mojej szkoły”. To nic nie kosztuje, a może zrobić tak wiele dobrego.

Od 2017 roku współpracujemy z Fundacją Rosa www.fundacjarosa.pl, które umożliwia nam pozyskanie dotacji z 1,5 % podatku. Środki te nigdy nie zostałyby nam przekazane przez Skarb Państwa. Jednak dzięki Waszej woli, Urząd Skarbowy może przekazać je Fundacji Rosa, które następnie w postaci dotacji przyzna je naszej Placówce. Wystarczy wypełnić PIT tak jak na wzorze i to wszystko.

 Numer KRS 0000207472

Cel szczegółowy 1,5 %

„TWOJA SZKOŁA – SAMOCHODÓWKA POZNAŃ”

lub

„TWOJA SZKOŁA – 144 839”

Zrzut ekranu 2024 01 22 124833


Chcemy zdobyć jak najwięcej środków z tej akcji, dlatego będziemy rozwieszać plakaty, rozdawać ulotki – niech o Akcji „1,5 % dla mojej szkoły” usłyszy jak najwięcej osób. Mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu, kwota jaką odda nam Państwo będzie na tyle znacząca, że będziemy mogli przeznaczyć środki na unowoczesnienie warsztatu dydaktycznego.

z ostatniej akcji przekazali Państwo 166,90 zł.

Zapraszamy wszystkich na stronę Fundacji Rosa http://fundacjarosa.pl/programy/twoja-szkola gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Akcji 1,5 %. Przekazanie 1,5 % podatku na rzecz naszej Szkoły przyczyni się do stworzenia lepszych warunków edukacji naszych dzieci.


Liczymy na Państwa zrozumienie i życzliwość.

Dyrektor Szkoły