W piątek 26 kwietnia odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH Technikum Samochodowego i Branżowej Szkoły II stopnia nr 3. Najlepsi absolwenci otrzymali Odznaki Zespołu Szkół Samochodowych za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Inni, biorący czynny udział w licznych konkursach zawodowych⚙️ lub reprezentujący ZSS na arenie sportowej zostali wyróżnieni dyplomami. Wszyscy odebrali z rąk Dyrektora Zespołu Szkół nagrody. Uczniowie, którzy wykazali się w serwisach samochodowych podczas odbywania praktyk zostali również wyróżnieni i nagrodzeni przez ich przedstawicieli. Następnie udali się do klas, aby pożegnać się ze swoimi wychowawcami i otrzymać świadectwa ukończenia szkoły. Drodzy Absolwenci ZSS - serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy za Was kciuki podczas egzaminów maturalnych.