W ramach współpracy z firmą TIP Trailer Services, która jest patronem klas kształcących w zawodzie KIEROWCA MECHANIK otrzymaliśmy kluczyki do samochodu, który posłuży uczniom naszej szkoły podczas kursu nauki jazdy w kat. C TIP Trailer Services to krajowy przedstawiciel amerykańsko-holenderskiej firmy zajmującej się wynajmem, leasingiem, sprzedażą a także serwisowaniem przyczep do samochodów ciężarowych założonej w 1957 roku, który wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020 objął patronatem klasy kierowców mechaników.

Przeznaczeniem tego pojazdu jest praktyczne kształcenie w zakresie nabycia umiejętności kierowania pojazdami ciężarowymi, które wymagane są od absolwentów kończących naszą szkołę w zawodzie kierowca mechanik. To ogromne wsparcie dla edukacji i pomoc w podniesieniu jakości kształcenia zawodowego w poznańskiej Samochodówce, za które pragniemy serdecznie podziękować sponsorowi.Możliwość zdobycia umiejętności do prowadzenia ciężarówki w trakcie edukacji z pewnością zachęci wielu z Was do podjęcia pracy w zawodzie kierowcy w przyszłości. Serdeczne podziękowania dla naszych przyjaciół z TIP Trailer Services !